Rehabilitačný a meditačný víkend

Termíny

23. - 26. apríl 2020
25. - 28. jún 2020
1. - 4. október 2020 - zrušené

Lokalita

Centrum Shambhala
049 42 Lúčka, Národný park Slovenský kras

Cena

350 EUR*

(*v cene nie je zahrnutá doprava)


Ste unavení ? Vyhorení ? Cítite vnútorný chaos ? Stratenosť ? Pocit, že neviete kam smerujete, čo chcete a pocit, že zlyhávate ?

K tomu navyše vám telo nič nedaruje ? Bolia kríže, krčná chrbtica a občas vás sekne ? Alebo nechutne ťahá pod lopatkou ? Zlyháva chrbtica ? Koleno ? Rameno ? 

Choroba je cesta a problém je náš učiteľ

Inšpirujúci pobyt v lone nádhernej slovenskej prírody Slovenského krasu, Centrum Shambhala, Lúčka, Národný park Slovenský kras.

V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie a strava (plná penzia), meditačné cvičenia, prednášky a školenia, Rehab Walking a iné...


Lektori

PhDr. Janka Sušková - meditačné a poradenské centrum Klub Maitrí, o.z.

Viac ako 15 rokov vo vysokej manažérskej pozícii vo finančnom sektore, počas toho dobrovoľný záchranár, následne riaditeľka Červeného kríža v Bratislave a tiež zakladateľka a predseda správnej rady občianskeho združenia Klub Maitrí - poradenské a meditačné centrum.

Pri záťaži vrcholového manažéra si našla svoj ventil, nabíjanie energiou a harmóniu v opačnom svete - v tichu a starej múdrosti budhistickej filozofie, v hľadaní vnútorného šťastia, pokoja, sily mysle, v meditáciach a duchovných cvičeniach cez opakované pobyty a učenia priamo u tibetských lámov vrátane Dalajlámu. A aby nechýbal pohyb či adrenalín, okrem zachraňovania duše sa stala dobrovoľnou záchranárkou Červeného kríža, kde zachraňovala telá.

Nakoniec jej vlastné hobby učarovali natoľko, že odišla z vysokej manažérskej pozície robiť riaditeľku Červeného kríža v Bratislave a napokon sa naplno začala venovať aj meditačným technikám, rozvíjaniu vnútorného potenciálu a sily človeka - či už v samoliečení alebo nachádzaní vnútornej rovnováhy, šťastia čí v ovládaní sile mysle.

"Rozvinula som, čo ma napĺňalo, čo pomáhalo ľuďom a založila občianskej združenie Klub Maitrí , kde s plným pochopením a porozumením ich sveta, vediem ľudí - jednotlivcov a tiež firmy k nájdeniu vnútornej sily, rovnováhy, pozitívneho myslenia, harmónie duše, mysle aj tela."

Podujatia, ktoré organizujem v spolupráci s tibetskými lámami a lekármi, navštevujú ľudia z celého sveta.

Kontakt: tel.: +421 904 755 150 mail: maitri@maitri.sk

Mgr. Andrea Chrenková - Pracovisko liečebnej rehabilitácie, FYZIO.TERAPIA s.r.o Trenčín

Pred ôsmimi rokmi som sama skončila ako pacientka na vozíku. Moje pôsobenie v rehabilitácii sa od tohto momentu začalo vyvíjať iným smerom ako klasická rehabilitácia, ktorá dnes ponúka nezmyselné kombinácie liečebných postupov. Tieto liečebné postupy uchovávajú ľudí iba v procese liečenia a nie uzdravenia. Väčšina ľudí v najhoršom prípade končí invalidná, s nemožnosťou vykonávať svoju prácu a sloboda pohybu zanikne aj v bežnom živote. Ak nie je človek slobodný v pohybe, tak nemôže byť v poriadku ani po psychickej stránke a upadá do ťažkých depresií.

Bolesť, ktorú ľudia prežívajú na tele a na duši som si sama dokonale prežila. Nikto mi nevedel pomôcť. Sama som začala vytvárať proces, ktorý viedol môj život z prežívania na invalidnom vozíku k plnohodnotnému životu na vlastných nohách s úžasným bonusom skvelého vedomia mojej mysle.

Dnes všetkých našich klientov vedieme cestou uvedomenia si svojho tela a aj svojej hodnoty ako takej. Pracujeme na ambulancii liečebnej rehabilitácii v Trenčíne. Naše pracovisko navštevujú ľudia z celého Slovenska, Čiech, Rakúska ,Anglicka, Kanady, Švajčiarska, Škótska a Nórska v procese liečebných pobytov.

Kontakt : adachrenka@gmail.com

Organizátori

Registračný formulár

Na prihlásenie môžete použiť registračný formulár. Prihlášky prijímame najneskôr 10 dní pred začatím podujatia.

Máte nejaké otázky ?

Neváhajte nás kontaktovať.

Tlačítko na začiatok